«Агро Конкорд» постійно розширює обсяги торгово-закупівельної діяльності. Основними видами діяльності нашої компанії є пошук і закупівля оптом зернових та олійних культур, продуктів сільськогосподарської переробки на внутрішньому ринку України. Наша компанія експортує зернові культури на різних базисах поставки на всі міжнародні ринки. Ми співпрацюємо з відомими трейдерами, і нас знають як надійного експортера, який суворо виконує свої договірні зобов'язання. Якість експортованої компанією продукції заслужено оцінений нашими партнерами. Наші професіонали завжди зможуть запропонувати Вам найбільш вигідні ціни на зернову продукцію за оптимальних умов поставок і оплат.

Наша компанія допоможе доставити вирощений урожай, тому що «Агро Конкорд» надає логістичні послуги, такі як доставка автотранспортом, надання автотранспорту для доставки вантажу. Наша компанія здійснює зерноперевозкі по всіх регіонах України на високому професійному рівні. При цьому для нас пріоритетним принципом э якість надання послуг та оптимальні ціни на них.

Ми здійснюємо всі види транспортно- експедиторських послуг. У разі необхідності організовує для Вас перевалочні пункти для збереження зернових. Ми використовуємо сучасне обладнання та нові технології зберігання зернових культур в самому центрі України.

Наша компанія враховує потреби кожного нашого клієнта і здатна виконувати зазначені послуги, як в комплексі, так і окремо. При цьому наша команда готова вирішувати завдання різної складності на рівні світових стандартів.