Компанія «Агро Конкорд» створена в 2014 році. Компанія утворилася за рахунок злиття досвіду в зернотрейдерство та залучених інвестицій.

На сьогоднішній день «Агро Конкорд» динамічно розвивається. Зокрема фірмою було укладено контракти з одним з найбільших виробників комбікормових продуктів, а також з великими виробниками борошна. Основною діяльністю компанії є збільшення обсягів закупівлі та продажу зернових та олійних культур, а також розширення території реалізації зернових, тобто розвиток зернотрейдерства. Закупівля зернових культур здійснюється у сільгоспвиробника.

«Агро Конкорд» - прогресивна і відповідальна компанія, яка реалізує найкращі зернові культури споживачам на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Метою компанії є побудова надійних довгострокових партнерських відносин, як в Україні, так і за кордоном, реалізація високоякісного, екологічно чистого зерна за оптимальними, конкурентоспроможними цінами. «Агро Конкорд» - експортно-орієнтована компанія, яка забезпечує безперебійні поставки сільськогосподарської продукції по всьому світу і всередині країни.

Компанія є соціально-спрямованої, соціально-відповідальною і займає активну позицію в суспільстві. Основним пріоритетом є всіляка участь у благодійній і соціальній діяльності, зокрема допомога дитячим будинкам.